Dziś jest: Czwartek 19 lipca 2018, imieniny: Wincentego i Wodzisława
Galerie zdjęćMapyKontakt
 
  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6

« strona główna

Akademia Małego Kucharza, pierwsze pichcenie już 27 MARCA

data 04-03-2015

1. Akademia małego kucharza

Warsztaty kulinarne dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat to doskonała forma spędzania wolnego czasu z dala od telewizora czy komputera. Celem naszej Akademii jest nauczenie dzieci przygotowywania prostych, finezyjnych posiłków, którymi będą mogły pochwalić się w  domu i zaskoczyć najbliższych.

Więcej...

 

2. OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - start 14.03.2015 r. 

 

 

3. Kurs pedagogiczny dla wykładowców pozaszkolnych form edukacyjnych

 

Więcej...

 

4. KURSY TURYSTYCZNE wychowawca i kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży

Już w marcu 2015 roku odbędą się dwa kursy z dziedziny turystyki. Zapraszamy młodzież, studentów, rodziców i pedagogów, którzy chcieliby sprawować opiekę nad dziećmi i młodzieżą podczas ich wypoczynku (kolonie, półkolonie, obozy, zimowiska itp.)

Więcej...

 

5. Kurs Animatora Czasu Wolnego

 

 

 6. Świat zmysłów- metoda Integracji Sensorycznej we wspomaganiu rozwoju u dzieci

Szkolenie adresowane jest do wszystkich osób zainteresowanych poznaniem podstawowych wiadomości na temat INTEGRACJI SENSORYCZNEJ i możliwości zastosowania jej w codziennej pracy zawodowej lub w życiu prywatnym. 

Więcej...

 

7. Jak pracować z dzieckiem agresywnym?

Prezentowane szkolenie warsztatowe skierowane jest głównie do specjalistów pracujących na co dzień z dziećmi przejawiającymi zachowania agresywne, czyli: pedagogów, psychologów, terapeutów, nauczycieli, wychowawców a także rodziców, którzy pragną dowiedzieć się jak zapobiegać agresji oraz radzić sobie z wybuchem złości u dzieci.

Więcej...

 

8. PEDAGOGIKA ZABAWY - nowość w ofercie!

Celem pedagogiki zabawy jest przekazanie ciekawych pomysłów, rozwiązań i metod pracy osobom zajmującym się pracą z grupami ludzi. Różnorodne propozycje interakcji w grupie mają za zadanie oddziaływać na sferę emocjonalną uczestników, sprzyjać ujawnieniu pozytywnych uczuć, ułatwiać kontakt między uczestnikami oraz kontakt z samym sobą, dążąc tym samym do wzmocnienia poczucia akceptacji i bezpieczeństwa społecznego.

Więcej...

 

9. Jak motywować uczniów do uczenia się?

Motywacja to inaczej zbiór powodów, dla których uczniowie podejmują naukę. Odgrywa podstawową rolę w procesie uczenia się, a dziecko które jest odpowiednio zmotywowane osiąga dużo większe sukcesy w zdobywaniu wiedzy niż to, któremu tej motywacji brakuje. Jak zatem wpłynąc na wykształcenie się motywacji do nauki? Tego między innymi dowiedzą się Państwo na naszym szkoleniu warsztatowym. Zapraszamy!

Więcej...

 

10. Trening asertywności - warsztaty z rozwoju osobistego

Program szkolenia warsztatowego zawiera praktyczne wskazówki dotyczące  sposobów wyrażania własnych opinii  i przekonań, uczuć  pozytywnych  i  negatywnych,  reagowania  na  krytykę . Uczestnicy poprzez własną aktywność uczą się mówić „nie” bez obrażania innych oraz wzmacniają poczucie własnej wartości.

Więcej...

TWPKalendarz imprez

  Lipiec 2018 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia