Dziś jest: Czwartek 19 lipca 2018, imieniny: Wincentego i Wodzisława
Galerie zdjęćMapyKontakt
 
  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6

« strona główna

Kurs grafiki komputerowej

data 01-05-2015

Newsletter TWP OR Szczecin

1. GRAFIK KOMPUTEROWY - 11.05-16.06.2015

Kurs GRAFIK KOMPUTEROWY to kompendium wiedzy każdego grafika. Obejmuje naukę trzech najpopularniejszych programów graficznych: Adobe Photoshop, Adobe Indesign oraz Corel Draw. Taka wiedza w zupełności wystarczy do tego, aby móc projektować ulotki i plakaty reklamowe, wizytówki, logotypy i papier firmowy, a także tworzyć składy tekstu, obrabiać profesjonalnie zdjęcia, rysować, malować i retuszować.

Więcej...

 

2. Kurs komputerowy dla Seniorów - poziom podstawowy
 

Nauka obsługi komputera i oprogramowania Windows od podstaw, zapoznanie się z obsługą Internetu, a także cierpliwy i życzliwy wykładowca z dużym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć dla Seniorów - to atuty naszego szkolenia.

Więcej...

 

3. Akademia małego kucharza - warsztaty kulinarne dla najmłodszych

Warsztaty kulinarne dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat to doskonała forma spędzania wolnego czasu z dala od telewizora czy komputera. Celem naszej Akademii jest nauczenie dzieci przygotowywania prostych, finezyjnych posiłków, którymi będą mogły pochwalić się w  domu i zaskoczyć swoich najbliższych.

Więcej...

 

4. Wychowawca na koloniach i obozach, kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży

 Zapraszamy młodzież, studentów, rodziców i pedagogów, którzy chcieliby sprawować opiekę nad dziećmi i młodzieżą podczas ich wypoczynku (kolonie, półkolonie, obozy, zimowiska itp.)

Więcej...

 

5. Kwalifikacyjny kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

Kurs skierowany jest dla osób, które ubiegają się o uzyskanie prawa do nauczania zawodu. Odbiorcami kursu mogą być przedsiębiorcy, którzy chcieliby swojej firmie zatrudniać stażystów lub praktykantów (np. zakłady fryzjerskie, zakłady stolarskie, placówki handlowe, zakłady produkcyjne i inne), a także wykładowcy wszelkich pozaszkolnych form kształcenia i inne osoby chętne poszerzyć swoją wiedzę z zakresu pedagogiki, psychologii i metodyki.

Więcej...

 

6. Kurs pedagogiczny dla wykładowców pozaszkolnych form edukacyjnych

Po ukończeniu kursu możesz zostać wykładowcą pozaszkolnych form edukacji (kursów, szkoleń itp.) lub już nim będąc – poszerzyć swoją wiedzę! Zapraszamy do udziału w naszym kursie pedagogicznym. 

 

Więcej...

TWP


Wiadomość została przesłana przez Towarzystwo Wiedzy Powszechnej OR w Szczecinie, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Jeżeli przez pomyłkę niniejszy email trafił na prywatny adres osoby fizycznej lub w przypadku gdyby chcieli Państwo zrezygnować z możliwości otrzymywania atrakcyjnych ofert szkoleniowych w przyszłości, uprzejmie prosimy o wysłanie maila o treści „NIE” na adres twp@twp.szczecin.pl.


 


Kalendarz imprez

  Lipiec 2018 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia