Dziś jest: Niedziela 22 kwietnia 2018, imieniny: Leona i Łukasza
Galerie zdjęćMapyKontakt
 
  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6

« strona główna

Relacja z biegu Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka

data 20-04-2011

Podczas  kwietniowych uroczystości forsowania Odry 16.04.2011 odbył się bieg „IX Mieszkowicka Nadodrzańska Dziesiątka”

W biegu brało udział 66 zawodników, a ukończyło 62. W kategorii generalnej mężczyzn najlepszy wynik  uzyskał Artur Olejarz z Zielonej Góry - 37:12:14. Drugie miejsce zajął Alexandr Babaryka z Ukrainy z czasem 37:15:76, a trzecie Siargei Berdnik z Białorusi -  37:17:52.

W kategorii generalnej kobiet jako pierwsza dobiegła do mety  Alena Serdiuk z Ukrainy z czasem 46:34:72, drugie miejsce Edyta Rybacka z Gryfina  -46:42:40  jako trzecia  Danuta Pietruszyńska - 48:36:66.

Nagrody przyznawane były także w kategorii najstarszy zawodnik i najlepszy żołnierz. Najstarszy zawodnik Pan Bronisław Maciuszko ze Szczecina, który  ma  77 lat. Najlepszym żołnierzem został Dawid Gorlach z miejscowości Wleń. Ukończył bieg z czasem 44:48:36.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy i medale.


 

 

 


 

 

WYNIKI BIEGU

 

„IX MIESZKOWICKA NADODRZAŃSKA DZIESIĄTKA”

GOZDOWICE 2011

 

 

 

L.P

IMIĘ I NAZWISKO

NUMER STARTOWY

CZAS

MIEJSCE ZAMIESZKANIA

1.

ARTUR OLEJARZ

35

37:12:14

ZIELONA GÓRA

2

ALEXANDR BABARYKA

7

37:15:76

UKRAINA

3

SIARGEI BERDNIK

10

37:17:52

BIAŁORUŚ

4

LABZIUK OLEKSANDR

6

37:25:09

UKRAINA

5

ALEH HUTNIK

9

37:26:29

BIALORUŚ

6

MARCIN SAJEK

22

37:45:05

GRYFICE MOKASYN PŁOTY

7

MACIEJ TWÓR

20

39:55:58

GRYFICE MOKASYN PŁOTY

8

KRZYSZTOF POKRZYWIŃSKI

45

42:37:17

POLICE

9

WIESŁAW KOTARSKI

43

43:48:51

POLICE

10

GRZEGORZ NAGLACKI

51

44:23:85

SZCZECIN

11

MATEUSZ WERMUTH

50

44:40:40

WITNICA

12

DAWID GORLACH

16

44:43:86

WLEŃ

13

RAFAŁ CHIMIAK

27

44:48:36

MIESZKOWICE

14

TADEUSZ SKALSKI

46

46:05:30

POLICE

15

GRZEGORZ PLUTA

66

46:16:78

NOWE CZARNOWO

16

ALENA SERDIUK

5

46:34:72

UKRAINA

17

EDYTA RYBACKA

24

46:42:40

GRYFINO

18

PAWEŁ LEMCZAK

44

48:28:67

DĘBNO

19

DANUTA PIETRUSZYŃSKA

4

48:36:66

MIĘDZYCHÓD

20

TOMASZ PASZYŃSKI

34

48:39:65

DĘBNO

21

WAWRUSZCZAK ZDZISŁAW

42

48:57:06

MIESZKOWICE

22

MARIAN AUGUSTYN

47

49:23:32

MORYŃ

23

JACEK WÓJCIK

1

49:32:68

SZCZECIN

24

TOMASZ WIERZBICKI

17

49:46:38

SZCZECIN

25

RADOSŁAW BURAS

26

49:56:66

GRYFINO

26

ADAM PIETRUSZYŃSKI

3

50:08:95

MIĘDZYCHÓD

27

KAMIL KLICZKA

48

51:01:64

SZCZECIN

28

NIKOLINA SZURGOCIŃSKA

25

51:17:06

GRYFINO

29

MARCIN JANISZYN

19

51:22:58

GRYFINO

30

ANDRZEJ SZUĆKO

15

51:51:54

WOLIN

31

TOMASZ BOJANOWSKI

23

52:06:17

CHWALIMKI

32

KAROL LIZUREJ

21

52:45:12

TRZCIŃSKO ZDRÓJ

33

MAREK BANDKOWSKI

49

53:31:51

SZCZECIN

34

KRZYSZTOF BUKIEL

41

53:57:90

KOSTRZYN

35

TOMASZ PACHOLCZYK

18

54:09:82

PYRZYCE

36

SEBASTIAN BLADOWSKI

8

55:30:75

NOWE OBJEZIERZE

37

DARIUSZ TORZEWSKI

38

56:09:13

DĘBNO

38

DOMINIK KUREK

39

56:10:02

DĘBNO

39

CZESŁAW WIŚNIEWSKI

65

57:05:37

SZCZECIN

40

BEATA POKRZYWIŃSKA

54

57:12:79

POLICE

41

ZBIGNIEW RUTKOWSKI

37

57:29:35

DĘBNO

42

TADEUSZ WÓJCIK

58

58:01:71

CHOJNA

43

DARIUSZ SZARMACH

64

58:15:09

SZCZECIN

44

RYSZARD KAMIŃSKI

62

58:22:22

SZCZECIN

45

KRZYSZTOF JAZ

56

58:39:13

MIESZKOWICE

46

ŁUKASZ MARKIEWICZ

52

59:55:17

KB HERMES GRYFINO

47

LUCYNA POZNAŃSKA

11

1:00:20:08

KOŁCZYN

48

BRONISŁAW MACIUSZKO

33

1:23:00

SZCZECIN

49

CHOMONT WIESŁAW

30

1:01:16:3

MORYŃ

50

LEWICKI ANDRZEJ

29

1:01:17:4

MORYŃ

51

MARZENA CHATŁAS

61

1:02:07:79

CHOJNA

52

LIDIA SZYMCZYSZYN

31

1:02:46:3

GRYFINO

53

HENRYK ZIEMBAKOWSKI

57

1:03:05:10

KRZYWIN

54

KAROL KONARSKI

55

1:03:54:2

MIESZKOWICE

55

JERZY OLEKSY

63

1:04:02:06

STARE ŁYSOGÓRKI

56

STANISŁAW KOZŁOSKI

53

1:04:28:80

KB HERMES GRYFINO

57

KONRAD SŁOWIK

40

1:05:43:8

TRZCIŃSKO ZDRÓJ

58

ALFRED BORYSEWICZ

59

1:06:42:0

DĘBNO

59

JOANNA OLEJNIK

32

1:08:01:0

GRYFINO

60

IRENEUSZ BYLIŃSKI

60

1:09:09:4

TRZCIŃSKO ZDRÓJ

61

EUGENIUSZ STANIEWSKI

14

1:09:14:08

ZGORZELEC

62

KOŁACZYK JERZY

28

1:09:45:2

MORYŃ



Kalendarz imprez

  Kwiecień 2018 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia